4 Uluslararası Ödül Tofaş’ın!

, , 4 Uluslararası Ödül Tofaş’ın! için yorumlar kapalı

Tofaş, insan kaynakları alanında hayata geçirdiği uygulamalarını ulusal ve uluslararası aldığı ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Şirket, bu yıl da uluslararası alanda 4 farklı ödülün sahibi oldu. Dünyanın en prestijli ödül organizasyonlarından Stevie’s tarafından 3’ü altın biri bronz kategoride olmak üzere toplamda 4 ayrı ödüle layık görüldü.

Dijital Dönüşüm Stratejisi, Kişiselleştirilmiş Yetenek Ve Öğrenme Programları Üç Ayrı Birincilik Getirdi

Tofaş’ın üç ayrı uygulaması The Stevie Awards for Great Employers tarafından birincilik ile ödüllendirildi. Yeni işbaşı yapan veya görev değişikliği gerçekleşen çalışanlara özel, şirkete ve role uyum sürecini hızlandırarak kolaylaştıran uygulamalara yer verilen Çalışan Oryantasyon ve Uyum Programı Stevie’den altın kategoride ödül alan ilk uygulama oldu.

Tofaş’ın geleceğin yetkinlikleri olarak gördüğü önceliklendirdiği IOT, RPA ve Veri Bilimi gibi konuları içeren ve yaparak öğrenmeyi temel alan, özelleştirilmiş öğrenme uygulaması olan Dijital Dönüşüm Okulu “Get Ready” programı ise altın kategoride değerlendirilen bir diğer uygulama olarak öne çıktı. Tofaş, 2015 senesinden bu yana Türkiye’nin en çok tercih edilen modeli olan ve geçtiğimiz yıl sonunda yenilenen Egea ailesine dair, bayilerde görev yapan farklı roldeki çalışanlar için de bir gelişim programı devreye aldı. Özelleştirilmiş ve karma öğrenme tabanlı ürün öğrenme yolculuğunu içeren Fiat Egea Yeni Ürün Lansmanı Gelişim Programı, altın kategoride ödüllendirildi.

Şirket ayrıca, dünya ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını süresince de çalışanlarının yanında olduğunu gösterdi. Çalışanların fiziksel, sosyal, duygusal, ruhsal, finansal boyutlarda bütünsel iyilik halini desteklemek amacıyla devreye alınan Tofaş Covid-19 Önlemleri’yle de Stevie Awards for Great Employers’den bronz ödüle layık görüldü.