Delphi Technologies, Yılın Tedarikçisi Seçildi!

, , Delphi Technologies, Yılın Tedarikçisi Seçildi! için yorumlar kapalı

BorgWarner çatısı altında, otomotiv üreticileri için geleceğe yönelik çözümler geliştiren Delphi Technologies Satış Sonrası, küresel ticaret grubu NEXUS Automotive International tarafından sonuncusu Viyana’da düzenlenen NEXUS İş Forumu’nda Yılın Tedarikçisi seçildi. Nexus, “Akıllı Mobilite” gibi pek çok farklı alanda ve farklı coğrafyalarda Delphi Technologies Satış Sonrasıyla başarılı bir şekilde devam eden 7 yıllık küresel iş birliğine vurgu yaptı. İki şirket, elektrikli araçlar, sürdürülebilirlik ve dijitalleşmeye doğru devam eden değişim sürecinde, birlikte daha iyi ve daha sürdürülebilir bir satış sonrası için çalışmalarını sürdürüyor.
 
Temiz ve verimli araç teknolojilerinde dünya lideri BorgWarner Otomotiv’in markası olan Delphi Technologies Satış Sonrası, NEXUS Automotive International tarafından 7 yıldır devam eden başarılı iş birliklerinin ve paylaştıkları global vizyonun bir simgesi olarak Yılın Tedarikçisi ödülüne layık görüldü. Bu önemli ödül, tüm coğrafyalarda hizmet mükemmelliği ile hareket eden ve hızla büyüyen ortaklığın ve satış sonrası pazarında iş birliğinin önemini gözler önüne seriyor. Delphi Technologies ve NEXUS, yeni girişimler yoluyla daha sürdürülebilir ve erişilebilir uygulamaların temellerini atarak günümüzdeki başarılarını daha da ileriye taşıyor ve tüm dünyadaki NEXUS üyelerini satış sonrası pazarına giren yeni nesil araçlara hazırlamak için sektördeki eğitim ve beceri ihtiyaçlarını birlikte ele alıyorlar.
 
Delphi Technologies Satış Sonrası Başkanı Neil Fryer değerlendirmesinde: “Bu ödülü almaktan gerçekten onur duyuyoruz. NEXUS ile devam eden ortaklığımız, iş birliğine dayalı başarının en önemli kanıtı ve iyi ilişkiler büyük başarıları beraberinde getiriyor.” dedi ve ekledi: “Satış sonrası pazarı için iddialı bir vizyon paylaşıyoruz ve bir sonraki adıma hazırlanmak için çalışıyoruz. Yeni girişimler yoluyla birbiriyle iletişim içinde bağlanabilir ve daha eğitimli bir servis ağı oluşturarak bu yolculuğu mevcut ve gelişmekte olan tüm pazarlar için daha erişilebilir hale getirme hedefi noktasında NEXUS ile aynı görüşteyiz.” NEXUS CEO’su Gaël Escribe ise: “Nexus olarak yenilik ve esneklik de dahil olmak üzere Delphi Technologies ile benzer değerleri paylaşıyoruz.  Süregelen iş birliğimiz uzun yıllar daha devam edecek. Bu bağlamda Delphi Technologies Satış Sonrası’nı Yılın Tedarikçisi unvanıyla ödüllendirmekten gurur duyuyoruz.” dedi.