Otomotiv satış sonrasında dev satın alma!..

, , Otomotiv satış sonrasında dev satın alma!.. için yorumlar kapalı

Türkiye çatısı altında otomotiv satış sonrası hizmet ağını genişletmeyi hedefleyen marka, AutoNetwork Car Service ismiyle, yıl sonunda 120’nin üzerinde bayiye ulaşarak ülkemizdeki servis ağını genişletmeye hazırlanıyor. 

Her marka ve model araç için garantili hizmeti ve mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyen şirket, GroupAuto Türkiye tedarikçilerine ve iş ortaklarına ek iş hacmi yaratacak organizasyonu ile ülke çapında yaygın, otomotiv satış sonrası sektöründe zincir servis olarak faaliyet göstermeye hazırlanıyor. 

2 BİNDEN FAZLA İSTİHDAM

Gerçekleştirilen satın alma ile AutoNetwork Car Service bayilerinin ihtiyacı olan eğitim, teknoloji, pazarlama ve doğru yedek parçaya en kısa sürede ulaşımı sağlanacak. Halihazırda 800 kişiye istihdam sağlayan marka, bayi sayısındaki artış ile yıl sonunda 2 binden fazla istihdama ulaşmayı planlıyor. Firma, hedefini global vizyonu ve yerel samimiyet anlayışıyla destekleyerek uygun fiyatlı, garantili ve güvenilir hizmeti mottosu olarak belirledi.

SADECE FİLOYA DEĞİL, PERAKENDE MÜŞTERİYE DE HİZMET

Otomobil markalarına garantili hizmet veren ve Türkiye’nin en çok tercih edilen servis ağlarından biri olduklarına dikkat çeken AutoNetwork Car Service Genel Müdürü Barış Özkan, “Türkiye’de sektörün önemli oyuncuları arasında yer alan bir firma olarak, 50 bayimizde; TSE belgesine sahip, garantili, çağdaş teknolojiye uygun cihaz ve ekipmanlar ile her marka araç için garantili ve uygun fiyatlı hizmet veriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile global bir know-how u Türkiye’ye getirdik ve bayilerimizin gerekli teknolojiye, eğitim, pazarlama ve yedek parçaya en uygun şartlar ile en kısa sürede ulaşmalarını sağladık. Sektördeki yerimizi sağlamlaştırdık ve gelecekteki yatırım hedeflerimizin temelini oluşturduk. Çözüm odaklı yaklaşımımız ve kaliteden ödün vermeyen bakış açımız ile her marka araç için garantili hizmet anlayışı ile büyümeye devam ediyoruz. Bu satın alma ile, kısa sürede 120’nin üzerinde noktada hizmet vermeyi planlıyoruz. Böylece GroupAuto Türkiye iş ortaklarımıza ilave ciro ve yeni iş fırsatları da yaratmış olacağız. Sadece filo müşterilerine değil, perakende müşterilerimize de güven verecek şekilde, kaliteli ve garantili hizmeti, uygun fiyatlarımızla vermek temel amaçlarımızdan biri” dedi.