2. El’de Yeni Adres “toyota.com.tr” Oldu

, , 2. El’de Yeni Adres “toyota.com.tr” Oldu için yorumlar kapalı

2. el otomobil arayanlar veya araçlarını hızlı bir şekilde satmak isteyenler için yeni bir dönem başlatan Toyota, kişiye özel tüm ihtiyaçlara çözüm odaklı yaklaşımıyla yanıt veriyor.
 
Xchange by Toyota’nın güvenilir ve kurumsal hizmetleriyle, müşteriler her marka ve model 2. el araca toyota.com.tr adresinden ulaşabilecekler. Toyota’nın kullanıcı dostu platformu üzerine taşınan Xchange by Toyota, müşterilerin tüm bilgilere kolayca erişmesini sağlıyor.
 
Xchange by Toyota’da satışa sunulan tüm 2. el araçlar, ayrıntılı teknik kontrol ve ekspertizlerden geçiriliyor. Tek çatı altında kişiye özel finansman çözümleri sunulurken satın alınan araçlara 12 aya kadar garanti gibi ayrıcalıklar sağlanıyor.
 
Toyota’nın yüksek hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini yansıtan Xchange by Toyota’da, dijital bayi uygulaması sayesinde satış danışmanlarıyla canlı bağlantı kurup istenen modelin incelenmesi de mümkün.
 
toyota.com.tr çatısı altına alınan Xchange by Toyota’da sunulan XNAKİT uygulaması, müşterilerin aracının değerini anında öğrenip, nakit alım teklifi ile bayilere satmasını veya takas edebilmesine imkan tanıyor. Tüm bu uygulamalarla müşteriler 2. el ile ilgili tüm işlemlerini Toyota güvencesiyle gerçekleştirebiliyorlar.